تولید محتوا

چگونه از طریق تولید محتوای آموزشی کسب درآمد کنیم؟

امروزه کسب درآمد اینترنتی جزء یکی از روشهای کسب درآمد در بین کاربران شده است. حتما تا الان تحقیق هایی درمورد کسب درآمد از اینترنت داشته اید و متوجه شده اید که روش های زیادی برای کسب درآمد اینترنتی و کسب درآمد از سایت وجود دارد. یکی از این روشها کسب درآمد از سایت با تولید محتوا است.

در این مقاله آموزشی روش کسب درآمد از سایت با تولید محتوا آموزش داده شده است. در واقع این محصول آموزشی ۳ حالت را در نظر گرفته است:

کسب درآمد از اینترنت (با سایت یا بدون سایت) اگر تخصص یا مهارتی در حداقل یک زمینه دارید.

 

البته برای کسب درآمد از اینترنت حتما برای شروع نیاز به سایت هم ندارید و روشهای مفیدی بدون نیاز به سایت هم گفته شده است. در این حالت شما اگر در حوزه یا حتی یک موضوع تخصص یا مهارت دارید، می توانید از این روش کسب درآمد از سایت داشته باشید. البته شاید شما در چند موضوع یا حوزه مهارت یا تخصص دارید، در این حالت شما می توانید موضوعات یا حوزه هایی که بیشترین تقاضا را در بین کاربران دارد، پیدا کنید و در آن زمینه بصورت تخصصی شروع به تولید محتوای الکترونیکی و ساخت محصولات آموزشی کنید.

البته برخی افراد بدلیل اعتماد بنفس پایین ممکن است مهارتهای خود را بی ارزش بدانند، ولی ممکن است همین مهارت هایی که از نظر شما کم ارزش است برای افراد زیادی مهم باشد و نیاز به یادگیری آن داشته باشند، بنابراین حداقل کاری که میتوانید بکنید در موضوعاتی که فکرمیکنید بی ارزش هستند با روشهایی که در این آموزش گفته می شود، تعداد مخاطبین را بررسی کنید و اگر افراد زیادی دنبال آن مهارت بودند شروع کنید.

درضمن شما می توانید برای یادگیری انواع روش های تولید محتوا، ایده های تولید محتوا، و ساخت انواع محصولات آموزشی بصورت کاملا عملی و گام به گام از مشاوره گروه آموزش مجازی بیان نو استفاده کنید.

همینطور روشهای تحقیق در اینترنت برای بررسی بازار مربوط به حوزه موردنظر، تحلیل رقبا و تحقیق کلمات و عبارات پرجستجو در اینترنت برای بکارگیری در محتوا و متن صفحه محصولات آموزشی، بصورت کاملا عملی و گام به گام آموزش داده میشود.

 

با این روش شما می توانید کسب و کار اینترنتی خود و کسب درآمد از سایت را با کمترین سرمایه گذاری و ریسک، و بیشترین بازدهی و سوددهی شروع کنید.

البته همان طور که گفته شد برای اینکه بتوانید از طریق فروش محتواهای آموزشی خود کسب درآمد کنید الزاما نیاز به راه اندازی سایت نیست بلکه شما میتوانید از پلتفرم های اشتراک ویدیوهای آموزشی استفاده کنید و در ازای پرداخت درصدی از درآمد خود بصورت رایگان از این خدمات استفاده کنید.

کسب درآمد از سایت اگر به حوزه یا زمینه ای خاص، علاقه دارید.

شاید از جمله بالا تعجب کرده باشید، ولی این یک حقیقت است. برای مثال شما به بازی های کامپیوتری، یک رشته ورزشی، یا حتی آشپزی و … علاقه دارید. باز هم می توانید در این حالت کسب درآمد از سایت داشته باشید.

بنابراین پس از تولیدمحتوا در زمینه موردعلاقه می توانید از سایت خود کسب درآمد داشته باشید. در این حالت بعد از مدتی که اطلاعات و تجربیات خوبی در حوزه موردعلاقه پیداکردید، می توانید از روشهای حالت اول هم کسب درآمد داشته باشید.

مثلا بعد از مدتی که ترافیک سایت بالا رفت می توانید از روشهای تبلیغات، ریپورتاژ، ایمیل های تبلیغاتی به کاربران سایت و… کسب درآمد داشته باشید.

می بینید حتی بدون اینکه در موضوعی تخصص داشته باشید میتوانید باز هم کسب درآمد از سایت داشته باشید.

 

کسب درآمد از سایت حتی اگر در حوزه ای متخصص نیستید و علاقه ای در هیچ زمینه ای ندارید.

 

گرچه کمتر پیش می آید فردی مهارت یا تخصصی در زمینه ای نداشته باشد، یا به موضوعی علاقمند نباشد، با این حال برای این حالت نیز روشهایی درنظر گرفته شده است.

سایتهای سرگرمی، خبری، تفریحی، فروش فایل جزء روشهای کسب درآمد از سایت در این حالت می باشد. برای شروع خودتان با روش های تولید محتوا، و ایده های تولیدمحتوایی که گفته می شود، می توانید در زمینه های مختلف بدون اینکه خودتان تولید محتوای تخصصی در زمینه های مختلف داشته باشید، در آن زمینه ها، در سایتتان محتوا ارائه دهید.

درضمن روشهای کسب درآمد از سایت در این حالت هم که تاحدی شبیه حالت دوم است، گفته شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *