خدمات گروه آموزش مجازی بیان نو

هدیه دامنه آی ار به ازای خرید هر سرویس

گروه آموزش مجازی بیان نو به ازای خرید هر سرویسی با هر قیمتی که باشه یک دامنه آی ار به صورت رایگان هدیه می دهد.

طراحی پوسته های گرافیکی متناسب با سلیقه شما

در سامانه بیان نو شما می تونید از پوسته های گرافیکی آماده و متنوعی که وجود داره بعد از خرید هر سرویس به صورت رایگان استفاده کنید همچنین در صورتی که پوسته های آماده متناسب با سلیقه شما نبود این امکان وجود داره تا تم گرافیکی شما رو در کمتر از یک هفته تهیه و بارگزاری شود.

طراحی کمپین های تبلیغاتی بازاریابی دیجیتال

شما می توانید برای افزایش فروش و جذب فراگیران بیشتر به کمپین تبلیغات آنلاین گروه بیان نو بپیوندید و بدون اینکه هزینه ای داشته باشید دوره های آموزشی خودتون رو به نمایش بزارید و احتمال فروش و کسب درآمد رو بیشتر و بیشتر کنید. در این خدمت شما قرار نیست هزینه کنید بلکه کلیه هزینه های تبلیغات از جمله تبلیغات کلیکی، تبلیغات بنری، تبلیغات شبکه های اجتماعی و ... با ماست.

ارائه خدمات تولید محتوای تعاملی

گروه بیان نو با ارائه نرم افزار تولید محتوای تعاملی به عنوان یک محصول دانش بنیان، اولین شرکت تولید کننده محتواهای تعاملی به صورت HTML5 می باشد که قابلیت هایی مثل امکان ساخت آزمون های چندگزینه ای، چند انتخابی، درگ اند دراپ، جای خالی، تشریحی، امکان سناریو سازی های چند خطی و ... را ارائه می دهد که در کنار تمام این موارد قابلیت پیمایش و بررسی آنالیز رفتار فراگیران هنگام تماشای ویدیوهای تعاملی در پنل مدیریت از جمله مزیت هایی است که در هیچ نمونه نرم افزارهای تولید محتوای بین المللی نیز موجود نیست. شما می توانید لیست نمونه کارهای تولید محتوا را از صفحه گالری مشاهده کنید. در آینده با ویژگی های بیشتر این محصول آشنا خواهیم شد.

فقط یک قدم با نفر اول گوگل فاصله دارید

تقریبا هر کس هرچیزی را که بخواهد، حداقل یک سر به گوگل می زند! سئو سایت تان را شروع کنید و خودتان را در صفحه اول نتایج گوگل ببینید و بعد از آن، منتظر بازگشت چندین برابر هزینه ای که کردید باشید! گروه بیان نو با استفاده از تکنیک های سئوی خاکستری با حداقل هزینه و زمان در حدود صد کلمه کلیدی شما رو به صفحه اول گوگل میرسونه. بک لینکدهی، پست گذاری، وبلاگ سازی و موارد دیگه از جمله کارهای صورت گرفته در این حوزه است.

تبلیغات گوگلی

اگر می خواید در کلمات کلیدی حوزه کاری خودتون در کمترین زمان ممکن به صفحه اول گوگل برسید و زمان اولویت شما نسبت به هزینه است این روش تبلیغاتی بشدت موثر است. اگر در حوزه کاری شما رقبای قوی وجود داره و رسیدن به صفحه اول گوگل با تکنیک های سئو کاری زمان بر هست استفاده از تبلیغات گوگلی خیلی سریع شما رو در رده برترین رقبای صنعت کاری خودتون قرار میده. کافیه به گوگل قول بدهید که به ازای هر کلیک، مبلغ کمی را به او می پردازید تا این اتفاق در چند دقیقه برایتان رخ بدهد!

افزایش فالور اینستاگرام واقعی

ارزان ترین و صمیمی ترین رسانه های دنیا یعنی شبکه های اجتماعی یکی از بهترین فرصت هایی هستند که می توانید هم برای افزایش و نگهداری مشتریان تان و هم برای برندینگ تان قدمی بزرگ بردارید. اگر به دنبال حضوری مفید و اثربخش در شبکه های اجتماعی هستید، جای درستی آمده اید! گروه بیان نو با استفاده از ربات های اینستاگرام اینفلوئنسرهای صنعت شما رو دنبال کرده و فالورهای واقعی برای پیج شما جذب می کند. قرار نیست در این خدمت ما به شما فالوور بفروشیم بلکه این یک سیستم هوشمند برای افزایش فالوور اینستاگرام واقعی هدفمند، تبلیغات و مدیریت اکانت اینستاگرام شماست، بیان نو می‌تواند از هر کشور، شهر، تگ و لوکیشنی که بخواهید مخاطب واقعی فعال جذب کند.

خدمات آموزشی سامانه شما

اگر شما به عنوان مدیر یا مربی مشغله کاری دارید و وقت نمیکنید سامانه شخصی خودتون رو تکمیل کنید و محتواهای تولید شده رو داخل سامانه خودتون بارگزاری کنید، گروه خدمات آموزشی بیان نو کلیه فعالیت های لازم مثل تعریف دسته ها و دوره های آموزشی، دریافت ای نماد و درگاه بانکی اختصاصی، آماده سازی پوسته صفحه اول سایت و موارد دیگه رو برای شما انجام میدهند.برای مشاهده بیشتر بر روی شرح خدمات آموزشیکلیک کنید

بیان نـــو
لطفا منتظر بمانید