سامانه آموزش مجازی بیان نو

سامانه آموزش مجازی بیان نو مناسب برای

مدرسین مستقل

همه ما در وجودمون یک گوهر با ارزش داریم که تا زمانی که در اختیاز افراد قرار ندهیم و به کسی معرفی نکنیم هیچ کس از توانایی ها و مهارت های ما با خبر نخواهد شد. بنابراین نقش سایت بیان نو در این قضیه فراهم کردن امکان دیده شدن و برندسازی شخصی است. همین الان شروع کنید
شاید شما به عنوان یک مربی مستقل قبل از این و در شبکه های اجتماعی فعالیت های خودتون رو شروع کردید و حتی دوره های خودتون رو تولید محتوا کردید و در شبکه های اجتماعی به فروش میرسونید.
این خیلی عالیه اما...
اما فرایند دریافت شهریه از فراگیران و مدیریت ثبت نام و دادن دسترسی به اونها برای مشاهده ویدیو جلسات به صورت دستی خیلی خسته کننده است و این زمانی خودش رو نشون میده که تعداد فراگیران و استقبال از دوره های شما زیاد بشه. در این صورت شما به تنهایی نمیتونید هم فرایند اداری و مالی رو مدیریت کنید و هم محتواهای آموزشی خودتون رو بروز نگه دارید.
هر دو کنار هم
البته باید در نظر داشته باشید که موارد گفته شده به این معنا نیست که شبکه های اجتماعی خوب نیستن بلکه شبکه های اجتماعی باید کانالهای تبلیغاتی و ورودی شما به سایت باشند. یعنی سایت شما در مرکز و به عنوان هسته کسب و کار شما هست و سایر شبکه های اجتماعی به سایت شما ارتباط داده می شوند .
کلی امکانات در اختیارته
اینجا یک سایت آموزشی lms میتونه تمامی فرایند های اداری از ثبت نام گرفته تا دریافت شهریه و فراهم کردن دسترسی برای افرادی که در دوره ها ثبت نام کردن رو کنترل میکنه. اینطوری خیال شما راحته که افرادی جز کسانی که هزینه رو پرداخت کردن به دوره ها دسترسی نخواهند داشت و همچنین محتواهای شما روی یک بستر مناسب و امن قرار داره که امکان کپی کردن و به اشتراک گذاری اونها بدون اجازه شما وجود نداره.
مزایای سامانه ال ام اس برای مدرسین مستقل عبارت اند از:
  • برند سازی شخصی
  • تبلیغات دوره های آموزشی و جذب فراگیران بیشتر
  • ساده سازی فرایند های ثبت نام فراگیران به صورت خودکار
  • دریافت شهریه از طریق درگاه اینترنتی و واریز مستقیم به حساب شخصی شما
  • مدیریت دسترسی افراد به فایلهای جلسات
  • قابلیت حفظ کپی رایت محتواهای شما و عدم امکان دانلود آنها و پخش ویدیو ها به صورت آنلاین
  • امکان دسترسی به دوره های آموزشی و محتوای آنها از طریق گوشی موبایل
درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما
لوگو بیان نو
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت و برند آن متعلق به شرکت دانش بنیان پیشگامان عرصه آموزش رامان صدرا می باشد.